Přijďte za námi na veletrh v Havlíčkově Brodě! Již tento pátek a sobotu!

 

Již zítra resp. tento pátek začíná 32. ročník podzimního knižního veletrhu v Havlíčkově Brodě, kde samozřejmě opět nebudeme chybět!

Zastavte se v průběhu jeho konání (14.-15.10.) u našeho stánku „na pódiu“ pro ty nejlepší audioknihy (přivezeme i spoustu novinek!).

Srdečně vás rovněž zveme na vybrané body v doprovodném programu nakladatelství Host a Druhého města – viz banner. Díky naší spolupráci i na besedách s jejich, resp. našimi autory uslyšíte zvukové ukázky z těchto společných titulů: Dům pod náměstím, Bílá Voda, aj. 

Tyto horké kousky (ale třeba i novou Aristokratku pod palbou lásky!!! a další) si samozřejmě budete moci na místě zakoupit s oblíbenou veletržní slevou (- 25 %) a těšit se můžete jako obvykle i na oblíbenou akci 2+1* zdarma

Za pozornost v programu stojí autogramiáda Evžena Bočka, jenž pořádá nakladatelství Druhé město. Pan kastelán jezdí ze svého (státního!) zámku jen opravdu výjimečně, protože cestování a změny nesnáší. Pokud se s ním chcete setkat a nechat si podepsat audioknihu, máte tak jedinečnou příležitost.

Moc se na vás těšíme!

tým OneHotBook

 

 

* Titul zdarma si budete moci vybrat z desítek audioknih ke stažení, ale i z pár příběhů na CD-mp3 nosičích.