Program víkendu AUDIOKNIHY NAHLAS!

Program víkendu AUDIOKNIHY NAHLAS!

Slibovali jsme vám křty, autogramiády a čtení. A budou! Naše herce potkáte v Praze, Olomouci i v Brně...

Křest audioknihy DÍVKA VE VLAKU
• slavnostní zahájení svátku mluveného slova AUDIOKNIHY NAHLAS!
Knihkupectví Neoluxor, Václavské náměstí, Praha
čtvrtek 8. 10 v 18.30 

Poslechněte si naživo, jak zní audioknihy NAHLAS! V předvečer akce vám je z plna hrdla přečtou herečky Petra Špalková, Tereza Bebarová a Lucie Pernetová, které společně pokřtí „svůj“ mezinárodní bestseller Dívka ve vlaku, jenž u nás v audiu vychází o 14 dříve než tištěná kniha.  Kromě dívek ve vlaku vám budou číst také Sběratel Jaroslav Plesl a Syn Petr Kubes. Těšit se můžete na zahajovací přípitek, besedu, autogramiádu a bonusové audioknihy zdarma.


Křest audioknihy USMĚVAVÝ MUŽ - pro nemoc Jiřího Vyorálka zrušeno
(bude náhradní termín)


Živé čtení NAHLAS ‒ Jo Nesbø / Petr Kubes: SYN
budova Českého rozhlasu Olomouc, Horní náměstí 21, Olomouc
pátek 9. 10. 2015 od 17.30 hod.

Poslechněte si audioknihu tak, jak má správně znít: od prvotřídního herce, NAHLAS! Audioknižní novinku SYN od Joa Nesbøho, která vychází o týden dříve, než tištěná kniha, vypráví Petr Kubes, hvězda Moravského divadla v Olomouci. Ponořte se do jeho hypnotického projevu a uslyšíte, že si ten hlas budete chtít odnést domů. Můžete!


Křest audioknihy Joa Nesbøho SYN
Knihkupectví Dobrovský, Galerie Šantovka, Polská 1201/1, Olomouc
sobota 10. 10. 2015 od 15.00 hod.

Audioknižní novinku SYN od Joa Nesbøho, která vychází o týden dříve než tištěná kniha, představí a pokřtí její vypravěč Petr Kubes, hvězda Moravského divadla společně s režisérem Michalem Burešem. Poslechněte si nezapomenutelné čtení, v němž před vámi ožije příběh napínavé a barvité cesty za pomstou v ulicích Osla, ačkoli budete v Olomouci. Nebude chybět ani autogramiáda a k zakoupené novince si domů odnesete i bonusovou audioknihu zdarma.

Tagy 

Napište komentář

Pamatujte, komentáře musí být před zveřejněním schváleny.